Pakalpojumi

Transfērs līdz Starptautiskāi Lidostai Rīga un atpakaļ autostāvvietā

c55829b5afda0dddfd9f433dc4fadf11Uzņēmums Park & Fly Jūs aizvedīs līdz Starptautiskās Lidostas Rīga durvīm un pēc atgriešanās atpakaļ sagaidīs ar mūsu mikroautobusu, kurā ir 7-10 vietas.

  • Bezmaksas transports līdz Starptautiskāi lidostai Rīga un atpakaļ autostāvvietā
  • Braukšanas laiks no autostāvvietas līdz lidostai 2-3 minūtes.

Pēc ierašanās un bagāžas sanemšanās, piezvaniet mums un 5 minūšu laikā mūsu autovadītājs sagaidīs Jūs lidostā un aizvedīs līdz autostāvvietai. Pakalpojums ir iekļautas izmaksā par autostāvvietu.

Rezervēšana

2Jūsu ērtībai, lai rezervētu autostāvvietu, mēs pieņemam pieteikumus  izmantojot internetu. Rezervācija – tā ir ļoti ātra un uzticama metode rezervēt vietu autostāvvietā. Mūsu darbinieks sazināsies ar Jums, lai apstiprinātu savu rezervāciju. Pateicoties online rezervācijas pakalpojumam, Jūs varat ātri un ērti rezervēt autostāvvietu.

Rezervēt iepriekš.

Mēs rūpējamies par Jūsu ērtībām un komfortu!

Motora iedarbināšana

f034697d578f68dfba9d712becfbf529Ja Jūsu prombūtnes laikā automašīnas akumulators ir izlādējies – mēs palīdzēsim  viņu iedarbināt.  Pakalpojums nav iekļauts izmaksā par autostāvvietu.

 

1Kompresors

Ja jūsu automašīnai būs nolaidusies riepa – mēs jums palīdzēsim.Pakalpojums nav iekļauts izmaksā par autostāvvietu.

 

 

Diennakts darba režīms

3Nav atkarīgi cikos jūms ir reis, mūsu durvis vienmēr priekš jūms atvērtas. Mēs aizvedīs līdz lidostai un sagaidīsim pēc atgriešanās jebkurā laikā.